Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia Ekipy DN
Autor Wiadomość

Administrator Techniczny
Wysłany: 2016-09-02, 11:15 Ogłoszenia Ekipy DN


Ogłoszenia


Tutaj zamieszczane będą wszystkie ważne komunikaty skierowane do użytkowników forum.

[Profil] [PM]
Autor:[MG] Admin

Administrator Techniczny
Wysłany: 2016-09-02, 11:21


OGŁOSZENIE 69


Prośba do wszystkich graczy.

Każdy kto przenosi ze starego forum (http://www.darkestnight.wxv.pl/ ) swoją zaakceptowaną Kartę Postaci proszony jest o napisaniu w "Opisie tematu" tego KP informację, że jest "skopiowany i do sprawdzenia".

Z kolei każdy kto tworzy nową Kartę postaci lub przerabia poprzednio zaakceptowaną proszony jest o zaznaczenie w "Opisie tematu", że jest "do sprawdzenia".

Dzięki temu ułatwi i przyśpieszy to naszą pracę.

Osoby, które już nie chcą dokańczać sesji na starym forum (http://www.darkestnight.wxv.pl/ ) albo te sesje mają świeżo rozpoczęte, niech wyślą MG Maharet lokację, w której aktualnie grali, bądź chcą grać. Bądź uzupełnią zgłoszenie w podanym niżej temacie. Tak by mogli już teraz zacząć się panoszyć. Prośba dotyczy tych, którzy nie przebudowują KP.

Temat z prośbami o lokacje

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy,
Ekipa DN

[Profil] [PM]
Autor:[MG] Admin

 • MinaŻywia, Xiao Xing, Malavika, JaneMistrz Gry
Zgoda na multikonto
Pomógł: 1 raz
Wysłany: 2016-09-07, 22:13


Ogłoszenie 70KOCHANI!

Przez ostatni tydzień na forum miały miejsce bardzo intensywne prace, których świadkami jesteście. Administracja forum dokłada wszelkich starań, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, by działało tak, jak należy w dniu, w którym Darkest Night – Revolution Edition zostanie oficjalnie otwarte. A dzień ten zbliża się wielkimi krokami, nastąpi on szybciej, niż wam się wydaje…
Wraz z otwarciem forum wejdzie nowy akt fabularny, więc szykujcie się na porządną dawkę zabawy i dreszczyku grozy – nigdy nie możecie być pewni, co się stanie…
Jeżeli zastanawiacie się jeszcze nad przeniesieniem postaci ze starego forum na nowe, macie na to czas do niedzieli (tj. 11.09), do godziny 23:59. Po tym dniu każda KP będzie czytana i oceniania od początku – więc rzeczy, które „przeszły” na starym forum niekoniecznie będą musiały być zaakceptowane tutaj.
Chcemy wam również podziękować za cierpliwość, którą się wobec nas wykazaliście i za każdą ofiarowaną nam pomoc – czy tą mentalną, czy faktyczną, dzięki której forum postawiło kolejny krok ku normalności.
Pragniemy powitać w ekipie DN kolejne osoby, naszych przecudnych moderatorów, którzy będą odciążać Mistrzów Gry z natłoku pracy:
 • [M] Edana – moderator działu nieobecności;
 • [M] Night – moderator tworzenia nowych lokacji;
 • [M] Erzsebet – moderator zajętych wizerunków i rezerwacji;
 • [M] Magnus – moderator multikont;

Jeżeli również chcesz się znaleźć w ekipie Pomidorów, zajrzyj tutaj.

EKIPA DARKEST NIGHT


p.s. Doszło nowe pole w profilu pt. "Jasnowidz". Każdy kto posiada tą zaletę jest proszony o zaznaczenie w opcjach wyboru "tak". Ułatwi to nam, MG, prowadzenie Wam rozgrywek. Z góry dziękujemy!

[Profil] [PM] [E-mail]
Autor:[MG] Mina

 • MinaŻywia, Xiao Xing, Malavika, JaneMistrz Gry
Zgoda na multikonto
Pomógł: 1 raz
Wysłany: 2016-09-09, 14:42


Ogłoszenie 71KOCHANI!


Tak jak niedawno wspominaliśmy, intensywne prace na forum powoli dobiegały końca. Ekipa dopinała wszystko na ostatni guzik, były ostatnie machnięcia miotełką, by na forum panował porządek w tym wiekopomnym dniu. Aż w końcu on nadszedł – dziś (tj. 9.09.2016) Darkest Night Revolution zostaje oficjalnie otwarte – dla Was, już z nami obecnych, oraz dla przyszłych użytkowników. Cóż to oznacza?
Pamiętacie ogłoszenie, które pojawiało się na stronie głównej przed zalogowaniem? Od dzisiaj go nie będzie i Goście będą mieli ogólny wgląd do forum i tematów.
Oprócz tego został wprowadzony nowy akt fabuły – pierwszy w tej edycji forum. Opis aktu przeczytacie w zakładce „Bieżący akt” w głównym menu. Szykujcie się na dużo niespodziewanych akcji, integracji MG i zapewne wiele nagród, nie tylko punktowych… Oczywiście za zakończenie starego aktu będą rozdane nagrody sezonowe. W tej kwestii nic się nie zmieniło. ;)
W tym miejscu chcielibyśmy powiedzieć raz jeszcze wielkie DZIĘKUJĘ do Was wszystkich. Gdyby nie Wy, wasze ciepłe słowa i wsparcie, forum zapewne nie stanęłoby tak szybko na nogi. Były one dla nas wielką motywacją do działania. Mamy nadzieję, że będziecie się tutaj świetnie bawić i spędzać miło czas wolny!
Przypominamy o uzupełnieniu profili (nieposiadanie informatora jest równoznaczne z brakiem otrzymania nagrody sezonowej) oraz również o tym, że czas przenoszenia postaci ze starego forum mija w niedzielę, a po tym terminie każda KP będzie rozpatrzona na nowo (nie tyczy się to osób, które mają usprawiedliwioną nieobecność dłuższą niż do 11.09).

Dziękujemy i zapraszamy do czynnej gry na forum,

EKIPA DARKEST NIGHT

[Profil] [PM] [E-mail]
Autor:[MG] Mina

Zgoda na multikonto
Pomógł: 4 razy
Wysłany: 2016-09-13, 15:10


Ogłoszenie 72KOCHANI!


Parę dni temu na forum pojawiły się problemy techniczne i przez 10 minut wyświetlała się zawartość działu MG (gdzie są spisane plany fabularne na nowy akt). Niestety, z tego tytułu dostajemy na PW groźby od pewnych osób, że jeśli nie spełnimy ich żądań, to upublicznią zawartość wszystkich treści. Chcielibyśmy oświadczyć, że Ekipa DN postanowiła nie dać się ugiąć "terrorystycznym żądaniom", dlatego może się zdarzyć, że te opisy nagle zaczniecie otrzymywać od (nie)znanych osób.
Sytuacja jest patowa i jesteśmy świadome, że przez to działanie gra wielu użytkowników zostanie popsuta. Mimo tego postaramy się poprowadzić fabułę tak, by była jak najzgodniejsza z kanonem i pierwotnymi planami. W najgorszym wypadku zaczniemy zmieniać poszczególne wątki. Bądźcie tego świadomi i na to gotowi.

Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT

_________________
[Profil] [PM]
Autor:[MG] Selene

Zgoda na multikonto
Pomógł: 4 razy
Wysłany: 2016-09-15, 18:56


Ogłoszenie 73MOI DRODZY!


Jak dobrze wiecie porządek na forum to podstawa. Z tego tytułu BARDZO MOCNO prosi się o uzupełnienie swoich profili o następujące linki:
- link do karty postaci
- link do informatora
- link do znajomości (kwestia ich aktualizacji jest kwestią indywidualną)
- link do korespondencji
Pozostałe pola takie pole na link do kalendarium jest polem opcjonalnym, które można uzupełnić dla utrzymania „personalnego” porządku.

Ponadto prosi się o regularne uzupełnianie swoich informatorów o wszystkie otrzymane w sesjach nagrody.
Czas na uzupełnienie swoich profili oraz informatorów: 15.09.2016 – 29.09.2016
W przypadku NIE zastosowania się do powyższych próśb zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje:
- brak aktualizacji informatora będzie wiązać się z odebraniem nie wpisanej nagrody.
- brak uzupełnionych pól w profilu (KP, korespondencja, znajomości, informator) poskutkuje nałożeniem na postać gracza wady.

Wyjątek stanowią gracze, którzy są na nieobecności.

Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT

_________________
[Profil] [PM]
Autor:[MG] Selene

 • MinaŻywia, Xiao Xing, Malavika, JaneMistrz Gry
Zgoda na multikonto
Pomógł: 1 raz
Wysłany: 2016-09-29, 21:54


Ogłoszenie 74KOCHANI!

 1. Na forum trochę się dzieje, akt fabularny ruszył już pełną parą, w Londynie toczą się bitwy w obronie miasta. Zapewne nie każdy z was ma czas i możliwości śledzenia wszystkiego na bieżąco, dlatego też powstała na forum gazetka, która streszcza najważniejsze wydarzenia, które się dzieją na fabule. Pamiętajcie jednak, że ta gazetka to informacja dla was jako graczy, a nie dla waszych postaci.
 2. Przypominamy o wpisywaniu się do spisu ludności. Jeżeli nie masz pewności, czy tam jesteś, sprawdź i w razie czego upomnij się o dopisanie!
 3. Został zmieniony szósty punkt regulaminu dotyczący ilości dozwolonych multikont – ich maksymalna ilość wynosi teraz trzy. Czwartą postać można będzie stworzyć po konsultacji i za pozwoleniem Mistrzów Gry. Oczywiście prawo nie działa wstecz i osoby z większą ilością multikont nie muszą rezygnować ze swoich postaci.
 4. Przypominamy o uzupełnianiu profili o linki do Kart Postaci, Informatorów, Korespondencji oraz Znajomości. Osoby z zaletą Jasnowidza muszą również zaznaczyć posiadanie go w profilu. Za niedostosowanie się będą wyciągane konsekwencje.

Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT


_________________
WEZWIJ MG
Do września wszelkie posty w tygodniu ode mnie będą TYLKO wieczorami.
[Profil] [PM] [E-mail]
Autor:[MG] Mina

Zgoda na multikonto
Pomógł: 4 razy
Wysłany: 2016-10-03, 13:41


Ogłoszenie 75MOI DRODZY!


Jakiś czas temu minął termin uzupełniania profili. Wszyscy, którzy posiadali jakiekolwiek braki otrzymali stosowne PW.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się do nich dostosowali.

Ponadto:
1. Oznaczone zostały obowiązkowe pola w profilu do wypełnienia, którymi obecnie są:
a. Link do karty postaci.
b. Link do korespondencji.
c. Link do Informatora.

2. Znajomości oraz kalendarium są polami opcjonalnymi, zatem nie ma obowiązku ich uzupełniania.

3. Nastąpiły drobne zmiany w regulaminie ogólnym:
a. Ilość dozwolonych kont na forum z 5 została zmieniona na 4 z czego czwarte multikonto może powstać tylko i wyłącznie za zgodą Mistrza Gry.
UWAGA: prawo nie działa wstecz zatem wszystkie konta gotowe, czekające na sprawdzenie KP oraz rezerwacje nie zostaną cofnięte.
b. Nadal obowiązuje zasada:
- Pierwsze dwa konta za free.
- Trzecie wymaga posiadania minimum 100 postów.
- Czwarte tylko i wyłącznie za zgodą MG.


4. Przyjmijmy proszę ciepło nowe ziarenka:
- [M] Eli – znana wam jako Gustav -> czelendż nadal obowiązuje Guciu x]
- [M] Everise – znana wam jako Lidara -> jakaś liga czy coś? X]
- [M] Flawiusz – znany wam jako Andrea Silja Breivik
- [M] Velkan – znany wam jako Iridion
- [M] Magnus - znana wam jako Gabriel -> jakaś liga czy coś? x]

Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT

_________________
[Profil] [PM]
Autor:[MG] Selene

 • MinaŻywia, Xiao Xing, Malavika, JaneMistrz Gry
Zgoda na multikonto
Pomógł: 1 raz
Wysłany: 2016-10-08, 22:36


Ogłoszenie 76KOCHANI!

 1. Chcemy Was powiadomić o tym, że z ekipy DN odeszli [MG] Czesiek (Ilarion) oraz [M] Night (Charisse). Dziękujemy Wam za pracę poświęconą w rozwój forum i życzymy Wam dalszej dobrej zabawy na Darkest Night!
 2. Jednocześnie chcemy powitać w naszym gronie [M] Cimcirimci (Sariel), która będzie piastować stanowisko wcześniej zajmowane przez [M] Night. Do jej obowiązków będzie należało tworzenie nowych lokacji. Wspomagać ją będzie [M] Everise. Życzymy owocnej pracy i samorealizacji na rzecz forum!
 3. Jeżeli chcesz stać się częścią Ekipy, zajrzyj tutaj.
 4. Powstała ankieta, w której to macie możliwość ocenienia Mistrzów Gry. Jest to dla nas informacja zwrtotna, co idzie nam dobrze, a co powinniśmy zmienić w sposobie prowadzonych przez nas sesji, dlatego zachęcamy do wzięcia w niej udziału!

Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT


_________________
WEZWIJ MG
Do września wszelkie posty w tygodniu ode mnie będą TYLKO wieczorami.
[Profil] [PM] [E-mail]
Autor:[MG] Mina

Zgoda na multikonto
Pomógł: 4 razy
Wysłany: 2016-10-27, 23:30


Ogłoszenie 77MOI DRODZY!

 • Z dniem 24 października zostały wprowadzone zalety i wady dla wilkołaków. Gorące podziękowania za WSZYSTKICH graczy, którzy dodali swoją cegiełkę, a przede wszystkim dla Sariela oraz Maharet, za wykonanie tak dobrej roboty!

 • Ustalenie definicji wpływów – od dziś są to tereny żerowania wampirów.

 • Drzewa zostały zaktualizowane – dodano wiele nowych slotów wyrównując ilość IV i V pokoleń do 7 aktywnych użytkowników. Od dziś po śmierci postaci slot zwalnia się. Ponadto wampirze dzieci nie zajmują slotów.
  UWAGA: Page ze względu na podział n a stronę brytyjską i francuską mają po 4 wyrównania na stronę co łącznie daje 8 slotów w IV i V pokoleniu

 • Została dodana wzmianka w regulaminie odnośnie multikont – nie można już mieć dwóch postaci w tych samych rodach


Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT

_________________
[Profil] [PM]
Autor:[MG] Selene

Zgoda na multikonto
Wysłany: 2016-11-06, 14:15


Ogłoszenie 78Moi drodzy!

1. Powitajmy w ekipie nowych MG: Pandorę, Magnusa i Hellę! Chcielibyśmy również podziękować Mekare, która zrezygnowała ze stanowiska MG i postanowiła skupić się na sprawach technicznych forum.
2. Na forum została dodana nowa umiejętność Głosy Przeszłości, a także zmieniony został dozwolony wiek wilkołaków. Z tego powodu KP wilkołaków zostaną otwarte w najbliższym czasie, by każdy mógł dostosować swoją biografię i wiek do standardów. Ostateczny termin zmian, a także uzupełniania informatorów o Zalety i Wady upływa 20 listopada.
3. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć ekipę DN podczas rekrutacji do pomidorów oraz ogłaszamy, że z dniem dzisiejszym zostaje zamknięta do odwołania.
4. Trwają prace nad testowym wprowadzeniem konta tzw. Universal Person, tworzone jest również FAQ wampirów i wilkołaków, a także rozbudowujemy możliwości dla ludzi - będą mieć swoje zalety i dostaną możliwość bycia łowcami.
5. Przypominamy o uzupełnianiu informatorów! To naprawdę pomaga w pracy MG.


Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT

_________________
Sloty Sesji: 2/2

Call MG

Gość ma bana na branie sesji.
[Profil] [PM] [E-mail]
Autor:Pandora

Zgoda na multikonto
Pomógł: 4 razy
Wysłany: 2016-11-07, 14:51


Ogłoszenie 79Moi drodzy!


Chcąc ograniczyć liczbę subfor jednorazowego użytku, tj. miast i państw z jednym tematem w środku, postanowiliśmy usunąć dobrze wam znany spis własności. Od dziś każdy kto chce stać się posiadaczem jakiejś firmy/miejsca ma obowiązek zamieścić odpowiedni wpis wraz z KRÓTKIM opisem działalności danego miejsca pod swój informator. Po akceptacji Mistrza Gry, gracz ma obowiązek przenieść cały spis swoich własności bezpośrednio do informatora - sugerowane jest dodanie pola "Dodatkowe informacje".
KLIK

Ponadto przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym konkursie!
KLIK

Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT

_________________
[Profil] [PM]
Autor:[MG] Selene

Zgoda na multikonto
Wysłany: 2016-11-14, 00:40


Ogłoszenie 80Kochani!


Nadchodzi to, na co duża część z Was czekała z utęsknieniem! W dniu dzisiejszym mamy przyjemność oddać w Wasze ręce konto Universal Person. Lecz, nim w pełni będziecie mogli cieszyć się wersją finalną, chcielibyśmy razem z Wami ją przetestować. Stworzyliśmy krótki regulamin i zachęcamy do zapoznania się z nim przed skorzystaniem z nowego narzędzia do zabawy.

KLIK

By poprosić o możliwość skorzystania z konta UP lub zgłosić chęć poprowadzenia komuś gry z konta Universal Person, zapraszamy do poniższego tematu:

KLIK

Życzymy wielu ciekawych sesji!

EKIPA DARKEST NIGHT

_________________

Spis sesji
Nie biorę kolejnych sesji
[Profil] [PM] [E-mail]
Autor:[M] Hella

Zgoda na multikonto
Pomógł: 4 razy
Wysłany: 2016-11-23, 12:40


Ogłoszenie 81MOI DRODZY!


1. Przypominamy o następujących zmianach w regulaminach:
- postaci: wampir IV pokolenia musi mieć minimum 400 lat.
Cytat:
„Wampiry IV pokolenia muszą mieć minimum 400 lat.”

http://darkestnight.pl/viewtopic.php?t=77

- kwestia multikont – łączna ich liczba wynosi 4 (3 bez zgody MG, 4 tylko i wyłącznie za zgodą MG)
Cytat:
„Na forum można mieć 3 multikonta. Czwarte multikonto jest możliwe do stworzenia tylko i wyłącznie za zgodą MG.
9a. Każdemu użytkownikowi przysługuje tylko jedna postać wampira wysokiego pokolenia (IV lub V). Tworzenie postaci III pokolenia nie jest już możliwe.
9b. Nie jest możliwym posiadanie dwóch postaci (wampirów) w tym samym rodzie.”

http://darkestnight.pl/viewtopic.php?t=12

- kwestia bilokacji – jest ona możliwa tylko i wyłącznie w WYJĄTKOWYCH przypadkach. W sytuacji braku odpisu po 48h zaleca się wyjść z tematu, bądź przenieść sesję do retro.
Cytat:
„9a. Pozwolenie na bilokację zostaje przyznane tylko i wyłącznie w szczególnych przypadkach po przedstawieniu rzeczywistego stanu aktualnie trwającej sesji. Bilokacja jest wykluczona, gdy istnieje możliwość śmierci postaci w aktualnej grze. W normalnych okolicznościach bilokacja jest NIEDOZWOLONA.”

http://darkestnight.pl/viewtopic.php?t=10

2. Jak dobrze wiecie swego czasu wystartował projekt Uniwersal Person. Zapraszamy do zapoznania się z jego regulaminem.
http://darkestnight.pl/viewtopic.php?t=2364

3. Przypominamy o zmianie w spisach własności. Obecnie, aby móc posiąść jakąś lokację należy wpisać odpowiednią informację do informatora, a następnie czekać na klik od MG.
Cytat:
„Chcąc ograniczyć liczbę subfor jednorazowego użytku, tj. miast i państw z jednym tematem w środku, postanowiliśmy usunąć dobrze wam znany spis własności. Od dziś każdy kto chce stać się posiadaczem jakiejś firmy/miejsca ma obowiązek zamieścić odpowiedni wpis wraz z KRÓTKIM opisem działalności danego miejsca pod swój informator. Po akceptacji Mistrza Gry, gracz ma obowiązek przenieść cały spis swoich własności bezpośrednio do informatora - sugerowane jest dodanie pola "Dodatkowe informacje".”

http://darkestnight.pl/viewtopic.php?p=14500#14500

4. PRZYPOMINAMY o obowiązku uzupełniania swoich profili:
- Karta postaci
- Informator -> PAMIĘTAĆ O JEGO AKTUALIZACJI
- Korespondencja
- Pole profilu multikont

W przypadku niezastosowania się do zalecenia będą wyciągane konsekwencje.

5. Jak zapewne zauważyliście wszyscy familianci otrzymali wpis w swoje informatory. Wiecie co macie robić moi drodzy (w przypadku rozegrania sesji z posileniem należy napisać PW do MG z linkiem do sesji)
Cytat:
„Kiedy ostatni raz spożywałeś wampirzą krew? Wczoraj, przedwczoraj, a może tydzień temu? Czujesz głód, narastający głód. Musisz go szybko zaspokoić, w innym wypadku twoje ciało zacznie się buntować. Ataki paniki, histerii, dreszcze, drgawki, duszności, bóle, omdlenia, a to tylko czubek gó0ry lodowej.”


6. Konkurs DN został zakończony. Serdecznie gratulujemy trójcy wybranych! Ponadto gratulujemy wszystkim uczestnikom.
http://darkestnight.pl/viewtopic.php?t=2145

7. Przypominamy o starcie drugiej edycji forumowych nominacji. Zarzucajcie swoimi pomysłami!
http://darkestnight.pl/viewtopic.php?t=2413

8. UWAGA: Po dosyć długiej nieobecności radio DN ruszy DZISIAJ O GODZINIE 20:00!!!
http://darkestnight.pl/viewtopic.php?p=16109#16109
http://darkestnight.caster.fm/

9. Zachęcamy do dzielenia się newsami ze świata z gry.
http://darkestnight.pl/viewtopic.php?t=2284

Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT

_________________
[Profil] [PM]
Autor:[MG] Selene

 • KrólikSander & Co.
Zgoda na multikonto
Pomógł: 1 raz
Wysłany: 2016-11-24, 22:19


Ogłoszenie 82Do zainteresowanych eventami rodowymi:

Chcemy poinformować, że wraz z końcem roku zablokowane zostaną eventy rodowe (zdobycie zapomnianej umiejętności).
Ci, którzy są zainteresowani odbyciem takiego questa, proszę o skontaktowanie się z MG Maharet do 1 grudnia 2016 roku.
Po tym terminie żadne sesje już nie ruszą.
Wymogiem jest, żeby postacie były uwolnione na fabule. Na nikogo nie będziemy czekać.
P.S. Dotyczy to tylko rodów, które nie odbyły I albo II tury.

Do ogółu:

Przypominamy, że retrospekcje w pierwszym poście powinny mieć uzupełnioną formatkę, którą znaleźć można w temacie:
Jak korzystać?Pozdrawiamy,

EKIPA DARKEST NIGHT

_________________
Call MG

Gość!! Czemu jeszcze nie mam Twojego zgłoszenia na MG?!
[Profil] [PM] [E-mail]
Autor:Maharet
Wyświetl posty z ostatnich:
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do UlubionychWersja do druku
Skocz do:  


phpBB by przemo   kontakt@darkestnight.pl
Strona wygenerowana w 0,298 sekundy. Zapytań do SQL: 10

zamknij okno
Mistrz Gry

[MG] Mina

Sieczka to jej specjalność. Niezależnie czy posługujesz się bronią palną czy bronią białą, poprowadzi dosłownie każdą walkę. Dobrze się czuje w klimatach słowiańskich i azjatyckich - zwłaszcza Japonia oraz Korea (zarówno Południowa jak i Północna). Sesje z wampirami czy z ludźmi nie są żadnym problemem, w przypadku wilkołaków wciąż się uczy. I żadna drama jej niestraszna!

Multi: Żywia Wang, Xiao Xing Tang, Jane, Malavika Draculesti
Mistrz Gry

[MG] Hella

Forumowa (nie)dziewica. Nieustannie się uczy, patrzy, podgląda i zapamiętuje. Poza tym lubi troll-sesje. Bardzo. Zatem zaprasza wszystkich do wspólnego śmieszkowania! Na wilkołakach się nie wyznaje i przyznaje się do tego bez bicia, co nie zmienia faktu, że chętnie poprowadziłaby coś jakiemuś Dziecku Luny. Umie trochę w medycynę i uwielbia opisywać (i zadawać) obrażenia. Zatem może walki? Wciąż się uczy, wciąż odkrywa i da znać, jak będzie wiedzieć w czym czuje się najlepiej.

Multi: Gustav Tordivler, Yumiko Kobayashi
Mistrz Gry

[MG] Brutus

Osoba uniwersalna pod każdym tego słowa znaczeniem. Może poprowadzić Ci wszystko, absolutnie wszystko, zaczynając od polowania na wampiry, przez poszukiwanie detektywistyczne i sceny walki czy zabicie Cezara w Idy Marcowe. Lubi futrzaki i trwałe okaleczanie postaci.

Multi: Kostya, Hernando Reyes
Mistrz Gry

[MG] Amara

Dopiero zaczyna swoją karierę jako Mistrz Gry. Miła dla wszystkich, aczkolwiek w czasie prowadzenia sesji może wydać Ci się najgorszą osobą na świecie. Dopiero uczy się pomidorowego fachu, więc przygarnie wszystkie sesje - klimatyczne, zagadkowe czy z walką w tle (troll sesja też by się przydała!). Pozytywnie nastawiona do światała wokół niej. Naczelny słodziak forum.

Multi: Anna Iwanow, Maya Krause
Mistrz Gry

[MG] Westenra

Jeśli oczekujesz dynamicznej rozgrywki - to jest z pewnością nadającą się do poprowadzenia Ci sesji osobą. Niezależnie od tego czy sesja ma być poważna, czy skłaniająca ku zabawie, dotycząca wdrożenia do fabuły lub samego rozwoju postaci - będzie plan na dobrą rozgrywkę. Pomysłowa i chętna do pomocy, głównie zajmująca się działaniem na Wyspach i we Francji, ale też nie ma problemu, aby poprowadzić sesję w innej części świata. Chętnie poprowadzi sesję ludziom oraz wampirom. Pomoże w każdej sprawie na GG lub PW. Lubi tematykę dawnych wierzeń, historycznych motywów oraz wątków w których Gracz ma szansę zostać Larą Croft lub Indianą Jonesem. Psst. Lubi komplementy.

Multi: Alexander Fraser, Narcisse
Mistrz Gry

[MG] Pam

Lubi sesje lekkie oraz takie, które wpłyną na postać. Potrafi dostosować się do każdej sytuacji dzięki czemu rozgrywki prowadzone są gładko i sprawnie. Nie przepada za wilkołakami, azjatycką kulturą, militariami oraz walkami w zwarciu czego powodem jest niewystarczająca wiedza do poprowadzenia sesji na wysokim poziomie. Otwarta na uwagi oraz pytania. Wykazuje się wiedzą, którą urozmaica prozaicznie proste tematyki sesji. Leniuszek preferujący wolniejsze gry. Zawsze podpytuje Gracza czego się od niej wymaga.

Multi: Dione Floros, Ophelia Anderson
Mistrz Gry

[MG] Akasha

Świeżutki Mistrz Gry. Dopiero wkracza w świat prowadzenia sesji. Pełna pomysłów i nieposkromionej energii do prowadzenia sesji. Sesje: komedie, tragikomedie lub pełne patosu, do wyboru do koloru. Z chęcią spróbuje każdego rodzaju. Poprowadzi sesję każdemu i jaką by duszyczka zapragnęła. Uwaga tylko by ta duszyczka do piekiełka nie trafiła. Nadal poszukuje najbardziej odpowiadającego dla niej motywu sesji.

Multi: Hessa Nejem, Beatrice Lange
Mistrz Gry

[MG] Anne

Anne zależy przede wszystkim na solidnej rozgrywce i elastyczności względem działań graczy. Stara się dopasować graczom takie sesje, które będą nawiązywały do ich Kart Postaci i preferencji gry. Osobiście preferuje rozbudowane, mające możliwie jak największy wpływ na postać sesje. Bardzo dobrze zna realia uniwersum DarkestNight. Na miarę swoich możliwości postara się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące gracza pytania. Pomoże w wykreowaniu postaci, a także chętnie wykona kilka avatarów.

Multi: Charlene Page, Leila Nejem
MODERATORZY
Moderator

[M] Oaz

Moderator działu retrospekcji.

Multi: William E. Nejem, Takeshi Okage, Zofia Kowalczyk
zamknij okno
Chcesz się z nami wymienić banerami? Napisz do nas na adres kontakt@darkestnight.pl lub bezpośrednio do Głównej Administratorki selene@darkestnight.pl


zamknij okno
ACT IX: WILL BE HOWL FOR ME WHEN I AM DEAD
W przeciągu ostatnich dwóch lat w świecie nadnaturalnych istot wydarzyło się tak wiele, że aż odnosiło się wrażenie, iż po kilkuset latach ciszy własnie nastąpiła burza. Burza co rusz zbierająca swoje żniwa. W przeciągu ostatnich dwóch lat zginęło i zniknęło o wiele więcej długowiecznych niż kiedykolwiek wcześniej... Najpierw odrodził się Zakon Smoka, by szybko zniknąć z kart historii i mapy, później nastąpiły choroby wampirów i lykan aż w końcu uderzyła Sekta. Sekta i jej opozycja, Inconnu - nieustająca od dziesiątek setek lat wojna, która zabrała pośród nadprzyrodzonych istot największe żniwa w ich historii.
A żniwa nie ustawały.
Wraz z upadkiem Londynu we wrześniu 2016 r.; wraz z upadkiem Big Bena i Parlamentu Angielskiego; wraz ze śmiercią Królowej Elżbiety II i jej małżonka Filipa oraz przejęciem władzy w Wielkiej Brytanii przez Królową Rosemarie i wyjściem na ulicę zdeformowanych, zdziczałych bestii nastąpił chaos. Chaos, którego rozwój został jednak powstrzymany za sprawą stanu wojennego w Londynie.
Ten chaos został jednak wykorzystany przez osoby, które upatrzyły w nim szansę dla siebie. Wykorzystały one możliwości jakie ofiarowała im Sekta swoimi śmiałymi i radykalnymi posunięciami. Gdy długowiecznym udało się ustabilizować sytuację i powstrzymać dalszy upadek Maskarady, oni niespodziewanie uderzyli.
Ród Drăculești zaczął dostawać sygnały o podejrzanych, niekiedy masowych morderstwach i przypadkach kanibalizmu na swoim dawnym terytorium, Rumunii. Rodzina Igelström z kolei dostaje od swoich informatorów wysoce alarmujące działania na terenie Islandii, które mogłyby doprowadzić do upadku Maskarady: zgonach i pojedynczych kanibalach. Familia Nejem musi się zmierzyć z narastającym problemem w Indiach: pogłoskach o silnym i szybko uzależniającym narkotyku, który doprowadza do błyskawicznych zgonów i kanibalizmu. Ród Page z kolei mają nie lada problem w Szwajcarii, gdzie w szpitalach i przychodniach pojawiają się masowe ilości osób uzależnionych od nieznanego lekarzom narkotyku, na który nie znają leku. Ród Rasputin również nie ma łatwo: będą musieli powstrzymać na terenie Ukrainy fale bestialskich, wygłodniałych ludzi, których nikt nie jest w stanie zatrzymać. Rodzina Reyes zaś od jakiegoś czasu zaczęła dostawać informacje o nasilających się śledztwach z różnych grup społecznych w sprawie narkotyku, który nie uzależnia, ale daje chwilowego kopa fizycznego czyniąc z człowieka krótkotrwale prawdziwego berserka. Jedynie w przypadku Familii Táng zdaje się być spokojnie...